#1 2008-07-15 21:15:47

SrLibers

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 3
Punktów :   

NIezla mysl^^

hmm tak sie zastanawiam gra na serwerze ostatnio zrobila mi sie troche jak by tu powiedziec.... zenujaca, nudna i nerwowa... myslalem zeby dla urozmaicenia dodac jakis mod ale taki aby nie trzeba bylo duzo sciagac (wiele osob tego nie lubi) przez to zmniejsza sie frekwencja myslalem nad prostym modem w3 poniewarz diablo ma dziwne statusy wojownikow ulatwiajace gre

Aha inza 4 mapki troche malo:P ale jak ci sie niechce wgrywac to damy rade

Myslalem zeby jakies dodatkowe bronie np zmienic modele granatow choc odpada bo wtedy bedzie zaduzo sciagania
Mozna by bylo pomyslec nad opcja wlaczajaca DM+ Gun game moim zdaniem niezla zabawa poprostu jakis czas surf a potem dla odprezenia Gun game:D mapy do Gun g wybralo by sie przez propozycje od innych graczy

Takze mam pomysl na odkupienie winy - pernament Ban ale to juz wkrotce kiedy serwer bedzi w pelni sil

Aha informujemy dzieci neo ze zawsze mozna zbanowac wasza cala dzielnice a nawet cale wasze miesto wiec zmiana ip nic wam nie da a po za tym jesli zmienicie ip i wejdziecie znowu na surfa to napewno zaden admin sie z tego nie ucieszy i podejmie kroki w celu zlikwidowania delikwenta zawsze mozna zalatwic program banujacy brame waszego internetu niestety nie  wiem dokladnie na jakiej zasadzie to dziala poniewarz brame nie tak latwo sprawdzic.

Nastepna propozycja plugin dla graczy aby mogli dawac mute innemu garczowi aby poprostu go nie sluchac

Proponowal bym takze ustalic 2 osoby ktore beda cos typu straznicy czyli maja tylko mozliwosc rozpoczynania glosowan np. aby zbanowac czitujaca osobe w czasie nie obecnosci administratora

-5 zeta taki straznik
-Lub zaslugi dla serwera wstawianie ip na wlasne strony internetowe np takze rozpowszechnianie serwera lub pozyskiwanie sponsorow
Tyle thx za przeczytanie i pozdro....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jaysean.pun.pl www.pes-manager.pun.pl www.magia.pun.pl www.vanilla.pun.pl www.juvent.pun.pl